Gelişmiş Kontrol Panelli Radyo Hosting

Radyo Hosting paketlerimiz; bireysel ve yerel yayın yapan radyolar için hazırlanmış internet radyo paketleridir. Yüksek ses kalitesi ile yayın yapmanızı sağlayan radyo hosting paketlerimizde kontrol paneli olarak Türkçe WHMSonic kullanılmaktadır.


Bireysel yayın yapmak isteyen ve sesini yüzlerce kişiye duyurmak isteyen herkesin kullanabileceği radyo hosting paketlerimizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz.


Standart Özellikler:

Anında Kurulum

Türkçe Kontrol Panel

Ücretsiz OtoDJ

Ücretsiz Radyo Player ve İstek Hattı

7 Gün 24 Saat Destek

RADYO-100

Anlık 100 Dinleyici
99.99 Yıllık Ödeme

RADYO-250

Anlık 250 Dinleyici
199.99 Yıllık Ödeme

RADYO-500

Anlık 500 Dinleyici
349.99 Yıllık Ödeme

RADYO-1000

Anlık 1000 Dinleyici
749.99 Yıllık Ödeme

Müşterilerimiz neden bizi seçiyor?

Tüm hosting paketlerimizin ortak özellikleri bulunmaktadır. Güçlü alt yapımızda oluşturduğumuz hosting paketlerimizin tümündeki en belirgin özellik Yüksek Performans. Diğer ortak özellik ve paketlerin getirdiği avantajları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Hızlı Kurulum

cPanel 'inizde hazır yazılımları bir tık ile hızlı bir şekilde kurabilir, kendi web sitenizi oluşturabilirsiniz. Üstelik tamamen türkçe!

99.99% Gerçek Uptime Garantisi

Web sitelerinizin hangi paketi kullandığına bakılmaksızın 7 gün 24 saat 365 gün açık kalacağını taahhüt ediyoruz. Sunucularımız 24 saat izlenmektedir!

CXS Exploit Scanner

Web siteleriniz bizimle güvende! Sitelerinize ve emeğinize değer veriyoruz. Her türlü virus, trojan vb yazılımların sitenize sızmaması için özel yazılımlar kullanıyoruz.

Ücretsiz Yedekleme

Siteleriniz herhangi bir problemde zarar görmemesi için periyodik olarak günlük, haftalık ve aylık otomatik yedeklemesi yapılmaktadır. Üstelik tamamen ücretsiz!

Ücretsiz Taşıma Hizmeti

Herhangi bir firmada bulunan web sitelerinizi günün hangi saati olursa olsun teknik ekibimiz tarafından talep edilmesi durumunda ücretsiz taşıması yapılmaktadır.

7 Gün 24 Saat Tam Destek

Saatin kaç olduğuna, resmi tatillere, hafta sonu olmasına bakmaksızın günün 24 saati siz değerli müşterilerimizin istekleri için UZMAN ÇÖZÜMLER EKİBİ sizi bekliyor.