DDos Web Hosting

DDos web hosting paketleri attack (saldırı) alan web siteleri için oluşturulmuş, kullandığımız özel cihaz ve yazılımlarla web sitelerinin kapanmasını engelleyen hosting paketleridir. Tüm sunucularımız yüksek performans, koruma ve gözetim altındadır. Kesintisiz hizmet sağlanmaktadır.


Ekonomik Bireysel hosting paketlerimizi incelemek için lütfen tıklayınız.

Kurumsal hosting paketlerimizi incelemek için lütfen tıklayınız.


Standart Özellikler:

Ücretsiz ve Anında Aktivasyon

Anında Web Sitesi Kurma Aracı

99.99% Uptime Garantisi

Türkçe Kontrol Paneli (cPanel)

...

DDos Hosting - 1

Advance

175.00

YILLIK ÖDEME

Barındırılabilecek Alan Adı 1 Adet

1 GB Disk Alanı

100 GB Aylık Trafik

10 Gbps'e kadar koruma

Limitsiz Alt Özellikler

Şimdi Satın Al!

...

DDos Hosting - 2

Premium

530.00

YILLIK ÖDEME

Barındırılabilecek Alan Adı 1 Adet

10 GB Disk Alanı

500 GB Aylık Trafik

20 Gbps'e kadar koruma

Limitsiz Alt Özellikler

Şimdi Satın Al!

Türkçe Kontrol Panel ( cPanel )

Tüm hosting hizmetlerimizde Türkçe Kontrol paneli (cPanel) kullanılmaktadır. cPanel ile birçok işleminizi daha kolay yapabilirsiniz.

Kolay ve hızlı arayüz tasarımı

Hazır web sitesi kurma araçları

Hızlı e-Posta oluşturma, silme vb.

Ve daha yüzlerce özellik

Müşterilerimiz neden bizi seçiyor?

Tüm hosting paketlerimizin ortak özellikleri bulunmaktadır. Güçlü alt yapımızda oluşturduğumuz hosting paketlerimizin tümündeki en belirgin özellik Yüksek Performans. Diğer ortak özellik ve paketlerin getirdiği avantajları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Hızlı Kurulum

cPanel 'inizde hazır yazılımları bir tık ile hızlı bir şekilde kurabilir, kendi web sitenizi oluşturabilirsiniz. Üstelik tamamen türkçe!

99.99% Gerçek Uptime Garantisi

Web sitelerinizin hangi paketi kullandığına bakılmaksızın 7 gün 24 saat 365 gün açık kalacağını taahhüt ediyoruz. Sunucularımız 24 saat izlenmektedir!

CXS Exploit Scanner

Web siteleriniz bizimle güvende! Sitelerinize ve emeğinize değer veriyoruz. Her türlü virus, trojan vb yazılımların sitenize sızmaması için özel yazılımlar kullanıyoruz.

Ücretsiz Yedekleme

Siteleriniz herhangi bir problemde zarar görmemesi için periyodik olarak günlük, haftalık ve aylık otomatik yedeklemesi yapılmaktadır. Üstelik tamamen ücretsiz!

Ücretsiz Taşıma Hizmeti

Herhangi bir firmada bulunan web sitelerinizi günün hangi saati olursa olsun teknik ekibimiz tarafından talep edilmesi durumunda ücretsiz taşıması yapılmaktadır.

7 Gün 24 Saat Tam Destek

Saatin kaç olduğuna, resmi tatillere, hafta sonu olmasına bakmaksızın günün 24 saati siz değerli müşterilerimizin istekleri için UZMAN ÇÖZÜMLER EKİBİ sizi bekliyor.